ROLETKI

Czy pomiar jest płatny?

Pomiar jest bezpłatny na terenie Wrocławia i okolic (do 25km).

Bezinwazyjny montaż rolet jest możliwy w przypadku roletek mini – są one zawieszane lub przyklejane na skrzydle okiennym. Mało inwazyjnym montażem, bez utraty gwarancji od producenta okien jest montaż roletek do listew przyszybowych – taki rodzaj montażu jest możliwy w przypadku naszych roletek w kasetkach.

Odradzamy pranie rolet tradycyjnych i mogą pojawić się na nich zacieki. W celu wyczyszczenia rolety tradycyjnej np. z kurzu proponujemy delikatne odkurzenie jej przy pomocy miotełki do kurzu. Powierzchniowe zabrudzenia można czyścić delikatną gąbką nasączoną roztworem mydła.

Rolety rzymskie można zdemontować i wyprać. Zalecane jest prane ręczne w temperaturze max. 30 stopni, bez wykręcania oraz bez wirowania.

W ofercie posiadamy tkaniny w pełni zaciemniające typu blackout, które dzięki podgumowaniu nie przepuszczają promieni słonecznych i zapewniają pełne zaciemnienie pomieszczenia.

Tkanina podgumowana zatrzymuje promienie słoneczne zaciemniając pomieszczenie, tkanina srebrzona dodatkowo odbija promienie słoneczne powodując, że w pomieszczeniach jest chłodniej.

Rolety są montowane do nadproża okiennego lub do listew przyszybowych. Jest to element wymienny ramy okiennej, na montaż tego typu zgadzają się wszyscy producenci okien.

Żaluzje fasadowe / rolety

Jaki jest największy możliwy wymiar żaluzji fasadowych?

Największa możliwa szerokość żaluzji fasadowej wynosi 5 metrów, natomiast największa możliwa wysokość wynosi 450cm. Wymiary te są uzależnione od zastosowanego systemu oraz drugiego wymiaru. Wymiar całej żaluzji nie może przekroczyć 20m2.

Żaluzje fasadowe nie posiadają atestu antywłamaniowego, natomiast z pewnością utrudniają one dostanie się do mieszkania poprzez otwory okienne.

Cena metra kwadratowego jest zależna od rodzaju zastosowanego systemu, szerokości lameli oraz wielkości blach osłonowych. W celu uzyskania szczegółowej wyceny zapraszamy do kontaktu.

Zalecamy czyszczenie przy pomocy detergentu przystosowanego do czyszcenia powierzchni lakierowanych proszkowo.

Wysokość blachy osłonowej wynosi od 20 do 44 centymetrów i jest zależna od wysokości pakietu żaluzji.

Jest dostępny model kasety przeznaczonej do otynkowania. Kaseta do montażu podtynkowego jest lakierowana w miejscach widocznych po zamontowaniu.

Rolety zewnętrzne nie posiadają atestu antywłamaniowego, natomiast z pewnością utrudniają one dostanie się do mieszkania poprzez otwory okienne. W roletach zewnętrznych można zastosować takie rozwiązania jak wkładka patentowa, wieszak blokady czy zamki baskwilowe – będą dodatkowym zabezpieczeniem.

Jest dostępny model kasety przeznaczonej do otynkowania. Kaseta do montażu podtynkowego jest lakierowana w miejscach widocznych po zamontowaniu, a jej model posiada specjalną stopkę umożliwiającą pokryci jej warstwa docieplenia.

Montaż silnika do zamontowanej uprzednio rolety jest możliwy, może jednak zależeć od jej parametrów technicznych.

Cena metra kwadratowego rolety zewnętrznej zaczyna się od 200 złotych netto/m2. Do tego należy doliczyć  podatek oraz opcjonalnie koszt montażu.

Maksymalna wysokość wynosi 394cm wraz ze skrzynką, natomiast szerokość 370cm. Maksymalna powierzchnia rolety zewnętrznej wynosi 8m2. Każdy z tych wymiarów jest uwarunkowany zastosowanym systemem oraz rodzajem pancerza.

Montaż rolety zewnętrznej do docieplenia jest możliwy, przy montażu jest uwzględniona konieczność zastosowania odpowiednich mocowań i ewentualnych uszczelnień.

Pergole

Czy jest możliwość wykonania podłogi pod pergolą?

Tak, wykonujemy podłogi drewniane jak również kompozytowe.

Okres oczekiwania zależy od modelu i wielkości konstrukcji i waha się od 4 do 8 tygodni.

Na produkt wraz z usługą montażu udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.

Tak, po wykonaniu pomiarów i zaakceptowanej oferty cenowej przygotowujemy wizualizację.

Pozwolenie na budowę lub zgłoszenie może być wymagane w przypadku pełnej zabudowy ścian pergoli lub gdy obiekt nie jest na stałe przytwierdzony do budynku.

Zalecamy zwinąć poszycie na zimę. Każda pergola posiada daszek który zabezpiecza tkaninę przed śniegiem.

Nie, możemy zastosować konstrukcję wolnostojącą.

W celu zachowania stabilności konstrukcji, sugerujemy wykonanie fundamentów.

Tak, pracownicy przyjeżdżają na pomiary po wstępnej akceptacji wyceny wysłanej drogą mailową.

Pergole są montowane modułowo więc jedynym ograniczeniem jest wysięg pergoli który dla największej konstrukcji wynosi 12m.

Tak, serwisujemy pergole w całym okresie gwarancyjnym, jak również po jego zakończeniu.

Konstrukcje pergoli są wykonane z ekstrudowanego aluminium lakierowanego proszkowo.

Do zabudowy stosujemy szklane drzwi przesuwane oraz rolety przeciwsłoneczne lub zabezpieczające przed wiatrem.

Zadzwoń!
Skontaktuj się z nami:

+48 533 547 739
Call Now Button
Bezpłatny pomiar